SD Maid System cleaning tool

4.13.4

4.3

11

Android cihazınızdaki tüm gereksiz şeyleri temizleyin ve kaldırın

398.6k

Bu uygulamayı oyla

SD Maid gereksiz alanları temizlemeniz ve telefonunuz üzerinde boş alan oluşturmanız için akıllı telefon üzerinde biriken tüm çerezleri arayıp bulan bir uygulamadır. Hayal edemeyeceğiniz yerlerde bir şeyler bulur.

Bakım bölümü tam özelliklidir. İçerdiği araçlar çift dosyaları çıkarmaktan (paralı Pro versiyonunda) geçici dosyaları bulmaya ya da artık kullanılmayan 'kadavraları' aramaya kadar bir çok göreve odaklanır.

SD Maid diğer bakım uygulamalarında yer alan tüm özelliklere sahiptir. Ancak,'AppControl' bölmesi telefona kurduğunuz herhangi bir programı ya da rootlu bir telefonunuz varsa hali hazırda gelen programları bile silmenize, tekrar başlatmanıza ve dondurmanıza izin verir.

Bu özellik, telefonunuzun veri tabanını optimum seviyeye çıkarır ve alanı boşaltmanıza, erişim sağlamada daha hızlı hale getirmek için sıkıştırmanıza izin verir. Buna ek olarak, çok fazla yer kaplayan dosyaları bulur böylece onlardan kurtulmak isteyip istemediğinize karar verirsiniz.

Bunlar yetmezmiş gibi, paralı Pro versiyonunu aktive ederseniz, çift dosyaları silme özelliğine ve uygulama temizleyicisine de sahip olursunuz.
Uptodown X